Hakkımızda

İki yakın arkadaşın hayali olarak kurulan CanCan Tercüme, bizler için bir çeviri şirketinden fazlasını ifade ediyor. 10 yılı aşkın süredir devam eden tercüme deneyimlerimizi kurumsallaştırmak istedik ve ilk adımı attık.

Yoğun çalışmalar sonucunda CanCan Tercüme ofisimizi kurduk. Profesyonel ekip bulmak, sistemli bir iskelet oluşturmak elbette zaman aldı fakat geldiğimiz noktada içimize sinen bir faaliyet alanı oluşturmuş olduk.

Biz, çeviriye karakter sayısı üretimi olarak bakmıyoruz. Tercümenin sanat olduğunu düşünüyor ve tüm içeriklere kaliteli metin üretimi olarak yaklaşıyoruz. Sizleri de müşteri olarak değil kıymetli birer iş ortağı olarak görüyoruz. Bu anlayış ile çıktığımız yolda üstlendiğimiz her bir içeriği layıkıyla tamamlamayı önceliyoruz. Hiçbir koşulda kaliteden ödün vermiyor, tüm metinlerin aynı değerle tercüme edildiğinden emin oluyoruz. Sizlere de bunun vaadini ve garantisini veriyoruz.

Marka değerinizi artırmaya, hedef kitlenizi ve portföyünüzü genişletmeye iş alanımız çerçevesinde katkı sağlamaktan gurur duyuyoruz.

CanCan Tercüme çatısı altında, faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda size özel çözümler üretiyoruz. Beklentileriniz ve talepleriniz çerçevesinde planlamalar yapıyoruz. Her biri kendi alanında deneyimli çalışma kadromuzla yanınızdayız. Nitelikli çeviri hizmetlerimiz ile sektöre yön vermeye devam ediyoruz.

Sizlerle güvene dayalı uzun vadeli bir ortaklık geliştirmek istiyoruz. Bundan dolayı, en acil durumlarda dahi yanınızda olduğumuzu bilmeniz bizim için son derece önemli. Bizlere iletişim araçlarımız üzerinden 7/24 ulaşabilirsiniz.

cancan_hakkimizda

Hizmetlerimize göz attınız mı?

CanCan tercüme olarak sizlere sunmakta olduğumuz profesyonel çözümler ile kalıcı çözüm ortağınız olmayı hedefliyoruz.
  • Yazılı Tercüme Hizmeti
  • Noter Onaylı Tercüme
  • Ardıl Tercüme
  • Simültane Tercüme
  • Proofreading (Düzelti Okuması) Hizmeti
  • Seslendirme Hizmeti
  • Deşifre ve Altyazı Hazırlama Hizmeti
  • Pre-production ve Post-production Hizmetleri