İspanyolca Tercüme Bürosu

İspanyolca Tercüme Bürosu

İngilizce Tercüme Bürosu – Profesyonel İspanyolca Çeviri & Tercüme Hizmetleri

Profesyonel İspanyolca çeviri ve tercüme hizmetleri ile sizlere sınırsız erişim ve iletişim imkanı sunuyoruz. Bilgi, birikim ve tecrübe ile yoluna uzun yıllardır başarı ile devam eden CanCan Tercüme Bürosu Hint-Avrupa dil ailesi taleplerinizde çözüm ortağınız olmaya aday! Profesyonel İspanyolca Tercüme Bürosu olarak sizlere en uygun koşullarla hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Dünyanın pek çok yerinde geçerliliği olan ve İngilizceden sonra en fazla konuşulan ikinci dil olarak da önemini ortaya koyan İspanyolca çeviri talebi en fazla olan lisanlar arasında yer alıyor. Kökeni Kastilya bölgesine dayanan bu dil ahenkli yapısı dolayısı ile en fazla öğrenilmek istenen diller arasında bulunuyor. Bununla birlikte, komplike yapısı ve istisnai kuralları da dahil pek çok lengüistik sebepten ötürü istekli olanlar arasında başarılı olanların sayısı ne yazık ki hayli düşük kalıyor. CanCan Tercüme Bürosu sizlere alanında uzman olan çevirmenlerle hazırlanmış metinler ve dosyalar vadediyor. İspanyolca tercüme ücreti en fazla sorulanlar arasında yer almakla birlikte, detaylı bilgi için bizimle irtibat kurmanız önem arz ediyor.

İspanyolca Tercüme Ücretleri

Çeviri ücretleri geneli itibari ile farklı kalemlere göre değişkenlik gösteriyor. Kabataslak bir fiyat vermek ne yazık ki mümkün olmuyor, bunun arkasında da çeşitli gerekçeler yatıyor. Çeviri metninin mahiyeti, toplam karakter / kelime sayısı, devamlı müşteri olma durumu, teslim tarihi gibi belirleyenler fiyat üzerinde doğrudan etki gösteriyor. İngilizce Türkçe metinlere kıyasla İspanyolca çeviri metinleri kısmi oranda daha yüksek ücretlere tabi olabiliyor fakat bunun bir kural olmadığını, değişkenlere bağlı olarak farklı seyredebileceğini tekrar belirtelim. Bilirkişi sayısı, seviye, hız faktörleri bu sektördeki fiyat dağılımı üzerinde etkili oluyor.

Örneğin acil Türkçe İspanyolca çeviri talebiniz varsa farklı, uzun soluklu olan ve yoğun teknik bilgi gerektirmeyen çevirileriniz varsa fiyat farklı oluyor. Bununla birlikte çözüm ortaklığı kurduğumuz uzun süreli iş ortaklarımızla özel fiyat politikası benimsediğimizi hatırlatmak isteriz. Sizlere teslim tarihine yetişen, hatasız, marka imajınıza yaraşır ve elbette karşılıklı güvene dayalı bir hizmet sunuyor, üstelik bunu avantajlı fiyatlarla sağlıyoruz. Fiyat teklifi almak, çeviri yaptığımız dillere yönelik bilgi edinmek, bizi daha yakından tanımak için irtibat kanallarımız üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Adım Adım Tercüme Sürecimiz

  • CanCan İspanyolca tercüme bürosu birimi yazılı ve sözlü çevirilerde farklı prosedürler uyguluyor.
  • Edebi, medikal, finansal, akademik vb. konulardaki yazılı çeviriler için fiyat ve teslim tarihinde anlaşılmasına müteakip, hedef – kaynak dil çevirisi için en uygun tercümana dosya gönderiliyor.
  • Teknik birikime sahip uzman çevirmenimiz metnin tercümesini tamamladıktan sonra dosya proofreading sürecine alınıyor.
  • İspanyolca proofreading yani son okuma şayet metnin çevirisi bize aitse sizlere ücretsiz olarak sunuluyor.
  • İspanyolca altyazı, seslendirme, dublaj ve prodüksiyon hizmet ve servislerimiz de bulunuyor. Çevirisini yaptığımız ya da halihazırda tercüme edilmiş metinleri seslendiriyor, talebe bağlı olarak medya içeriklerine entegre ediyoruz.

Profesyonel İspanyolca Tercüme Bürosu

İspanyolca çevirisi yapılacak olan dosyalar niteliksel durumlara göre kategorize ediliyor. Örneğin çevirisi farklı bir kurum ya da kişilerce yapılmış metinlerin son okuması farklı fiyatlandırmaya tabi tutulabiliyor. Söz konusu metin karşılaştırmalı olarak okunuyor, yani orijinal metin ile çeviri metni bir arada inceleniyor ve gerekli düzenlemeler yapılıyor. Talep edilmesi durumunda, yapılan değişiklikler editör notu ile birlikte sizlere iletiliyor. Sözlü çeviriler için bünyemizde simültane ve ardıl tercümanlar yer alıyor.

Romen dillerinden olan bu köklü dili akıcı biçimde konuşabilen, gramere hakim sözlü çevirmenler kongre, seminer, sempozyum ve toplantılarda sizlere eşlik ediyor, konuşulanları taraflara anlık aktarıyor. Şunu da eklemek gerekir ki Türkçe İspanyolca çevileriniz için tercüme bürosu ile çalışmak çevrimiçi çevirici sitelerden ve uygulamalardan çok daha avantajlı oluyor. CanCan İspanyolca tercüme Ankara, İzmir, İstanbul ve Bursa başta olmak Türkiye genelinde hizmet veriyor. Çeviride Türkçenin yanı sıra İngilizce, Almanca, Arapça, Azerice gibi dillerinde da yaygın biçimde tercih edildiğini belirtmek gerekiyor. Anlık çevrilerden acil olanlara, teknik metinlerden seslendirme ve dublaj gereksinimlerinize değin tüm çeviri türlerini ve bunlara yönelik süreçleri profesyonel biçimde yürütecek bir çözüm ortağı arayışındaysanız bizi güvenle tercih edebilirsiniz.

CanCan tercüme bürosu olarak hizmet verdiğimiz tüm dillere göz atmak için tıklayın.

CanCan tercüme bürosu olarak tüm hizmetlerimize göz atmak için tıklayın.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now Button7/24 Arayın Hemen Teklif Alın