Çince Çeviri Hizmeti

Çince Tercüme Bürosu

Profesyonel Çince Tercüme & Çeviri Hizmetleri

Çin dillerine yönelik tercüme taleplerinin fazla olması ve ivmeli biçimde artması bu alanda kaliteli çeviri hizmeti sağlamayı gerekli kılıyor. CanCan Tercüme Bürosu profesyonel Çince tercüme ve çeviri hizmetleri aradaki mesafeyi ortadan kaldırmayı amaçlıyor.

Türkçe Çince çeviri gerçek anlamda uzmanlık gerektiriyor. Türkçeden pek çok açıdan farklı oluşu, komplike yapısı ve yer aldığı dil ailesi kısa sürede hatasız çeviri gereksinimlerinde zorlayıcı olabiliyor. Ayrıca Çince gümrük çevirisi, iş anlaşması tercümeleri, akademik metinler, seslendirme ve dublajlar da dahil geniş bir ihtiyaçlar listesi bulunuyor. Tam da bu noktada devreye profesyonel anlamda faaliyet gösteren Çince çeviri büroları giriyor. Dünya üzerinde en fazla konuşulan dillerden olan Çince için çeviri gereksinimlerinizde bizi tercih edebilir, verdiğimiz hizmetlere yönelik bilgi edinmek, fiyat teklifi almak ya da aklınızdaki sorulara karşılık bulmak adına 7/24 ulaşabilirsiniz.

Çince Çeviri Hizmet ve Servislerimiz

Çince çeviri oldukça geniş bir alanı ifade ediyor. Yazılı tercüme başlı başına bir mecra olmakla birlikte bunun yanına sözlü tercüme, Çince altyazı hazırlama, dublaj, seslendirme ve prodüksiyon da girdiğinde liste hayli uzuyor. Çince esasen Çin dillerinin tamamını ifade ediyor. Yani Çince denildiğinde Mandarin, Jue ve Min gibi dillerden bahsediliyor. Bunlar arasında en yaygını resmi dil olan ve Pekin lehçesinde yer alan Mandarin dili olduğu için Mandarin çeviri daha fazla talep ediliyor. Yazılı tercümede teknik rehberler, iş akitleri, kullanım talimatı kılavuzları, akademik ve edebi metinler öne çıkıyor. Sözlü çeviri içerisinde Çince simültane çeviri ve ardıl çeviriler yer alıyor. Çince seslendirme, dublaj hizmetleri için vurgu ve tonlamalara hakim, akıcı konuşma kabiliyetine sahip seslendirme ekibimiz bulunuyor. Çince diller konuşulan bölgeye göre değişim gösterdiği için Çince tercüme yapan çevirmenler buna göre belirleniyor.

Çince Çeviride Nelere Dikkat Etmek Gerekiyor?

  • İkili yazım stiline sahip olan Çince çeviri sesli okunacaksa farklı, metin tercüme dosyası hazırlanacaksa farklı yaklaşmak gerekiyor. Bunlardan birine ihtiyaç duyulması gibi, önce çeviri sonra seslendirme de yapılabiliyor.
  • Çinceden Türkçeye çeviri ile Türkçeden Çinceye çeviride çoğunlukla farklı tercümanlar tercih ediliyor. Diğer dillerde de bu yöntem izlenebiliyor.
  • Hedef ve kaynak dil Çince Türkçe olabildiği gibi Çince İngilizce, Çince Azerice tercüme biçiminde de hazırlanabiliyor.
  • Çince, karakterler ile yazılırken Türkçede Latin alfabesi kullanılıyor. Bununla birlikte diller arasındaki yazım tipografisi de farklılık gösteriyor. Çince yukarıdan aşağı doğru yazıldığı için örneğin Türkçeden Çinceye çeviriler uzman kontrolünü zaruri kılıyor.
  • Dijital ve basılı makaleler, broşürler, kataloglar, kitaplar, internet siteleri vb. kategoriler için mizanpaj bilgisi gerekebiliyor. Görsel tasarımda hata olması anlamı negatif etkileyeceğinden bu tür konularda işi şansa bırakmamak önemli oluyor.

Çince Çevirmen Kadromuz

Türkçe Çince çeviri Google üzerinden ya da online Çince translatör uygulamaları ile hazırlanabiliyor, bu ise hem uzun hem de kısa vadede çeşitli açılardan sorunlar yaratabiliyor. Öncelikle nitelikli okur, mevcut müşteri ve potansiyel müşteri metinlerdeki kalite farkını ayırt ediyor. Ürününüzü düşünecek olsa dahi olumsuz izlenimden ötürü vazgeçebiliyor. Kötü işçilik maalesef marka imajınızı zedeleme riskini de içeriyor. Tercüme gereksinimleriniz varsa ve siz işveren ya da talep eden taraf olarak bu dillerden en az birini bilmiyorsanız, yani Çince çevirisi yapılmış metni bizzat kontrol edemeyecekseniz uzmanlara güvenmenizi öneriyoruz.

Çince Tercüme Bürosu

Profesyonel Çince Tercüme Bürosu olarak bünyemizde Asya dillerine hakim çevirmenler yer alıyor. Çince tercüme fiyatları ise metnin niteliğine, uzunluğuna, lehçesine göre farklılık gösterebiliyor. Çince uygun fiyatlı tercüme hizmetimiz hakkında merak ettiklerinize yönelik bize her zaman ulaşabilirsiniz.

CanCan tercüme bürosu olarak hizmet verdiğimiz tüm dillere göz atmak için tıklayın.

CanCan tercüme bürosu olarak tüm hizmetlerimize göz atmak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now Button7/24 Arayın Hemen Teklif Alın