Fransızca Çeviri Hizmeti

Fransızca Tercüme Bürosu

Profesyonel Fransızca Çeviri ve Tercüme Hizmetleri

Profesyonel Fransıcza Tercüme Bürosu olarak uzman çevirmen ve editör kadromuz ile Fransızca tercüme ve çeviri hizmetleri için her daim yanınızdayız. Kısa sürede hatasız, anlaşılır ve kaliteli çeviri garantisini uygun fiyatlandırma ile elde etmek istiyorsanız CanCan Tercüme Bürosu’nu tercih edebilirsiniz.

Fransızca çeviri Ankara, Bursa, İstanbul başta olmak üzere Türkiye genelinde hizmet sağladığımız bir çeviri koludur. Sanayileşmenin, haliyle ithalat ve ihracatın yoğun olduğu iller bu dile yönelik en fazla çeviri talebi aldıklarımız arasında ilk sıralarda yer alıyor. Çeviri yüklerini omuzlarından aldığımız iş ortaklarımıza kısa sürede nitelikli dosyalar teslim etmeyi önceliyoruz. Çünkü örneğin Fransızca gümrük çevirisi, iş sözleşmesi ya da kanun tercümesi gibi isteklerin ivedilikle hazırlanıp gönderilmesi bizden bekleniyor. Yerleşik şirketler ve Startup’lar için çeviri hizmeti sağlıyor, ayrım gözetmeksizin tüm içeriklerimizin vizyonumuzu yansıtır kalitede olmasını ilk sıraya yerleştiriyoruz.

Fransızca Tercüme Bürosu ile Çalışmanın Önemi

Türkçe Fransızca çeviri online platform ve uygulamalar üzerinden sağlanmaya çalışılıyor. Hem bunlar hem de kaynak – hedef dile ya da içeriğin konusuna hakim olmayan kişilerin yaptığı tercümeler ortaya sorunlu çeviri dosyaları çıkmasına sebep olabiliyor. Süreçlerin taraflar açısından keyifli ve verimli geçmesi için doğru çevirmeni tercih etmiş olmak gerekiyor. Örneğin Fransızcanın kaynak dil mi yoksa hedef dil mi olduğunu dikkate almak, hangi lisanlar arası tercüme yapılacağına göre hareket etmek ve elbette metnin teknik kapsamı hakkında bilgi, birikim sahibi tercümana yönelmek profesyonelliğin bir gereği olarak öne çıkıyor. Fransız dili çeviricileri dil öğrenimine yeni başlayanlar, belli kelimelerin yaygın karşılıklarını öğrenmek isteyenler için işlevsel olsa da profesyonel, akademik, teknik temelli metin çevirilerinde Google translate gibi platformlar işlevsel olmuyor. Bu tür site içi çevirici uygulamaları kullanılarak hazırlatılan tercümeler son okuma, proofreading talebi ile kurumumuza iletiliyor. Bu da sizin için maddi külfet ve zaman kaybı anlamına geliyor.

Türkçe Fransızca Çeviri Hizmetimizin Faaliyet Alanı

  • Tecrübeli çevirmen ve editörlerimiz yazılı ve sözlü Fransızca çevirisi alanında uzman kişilerdir. Yazılı tercüme içerisinde akademik, edebi, finansal, hukuki vb. geniş bir faaliyet alanımız bulunuyor.
  • Acil Fransızca tercüme için özel olarak oluşturduğumuz kadromuz, farklı diller arasında çevrilmesi gereken çoğunluğu işsel dosyaların ivedi tercümesini ve gönderimini kısa süre içerisinde tamamlıyor.
  • Fransızca seslendirme, dublaj da dahil CanCan prodüksiyon servislerimizle de hizmetinizdeyiz.
  • Özel ilgi alanımız olduğundan bünyemizde yer vermek istediğimiz production süreçleri -pre ve -post aşamaların tamamını kapsıyor.
  • Altyazı hazırlama, ses ve altyazıları senkronize biçimde video içeriklerine yerleştirme, reklam filmi üretimi de dahil geniş bir yelpazemiz bulunuyor. Hazırlanan dosyalar size dilediğiniz formatta teslim ediliyor.

Fransızca Türkçe Çeviri Süreçlerimiz

İlk etapta dil, fiyat, teslim tarihi kararlaştırılıyor. Fransızca Türkçe çeviri ücretleri temel olarak karakter sayısı, metin içeriği, teslim süresi gibi unsurlara bağlı olarak belirleniyor olsa da CanCan Tercüme Bürosu olarak bizler uzun süreli mevcut iş ortaklarımıza, ilk defa bizimle çalışacak olan potansiyel müşterilerimize, startup’lara özel fiyatlandırma sunuyoruz. Çeviriye karakter sayısı üretimi olarak yaklaşmadığımızı söylediğimizde bunda ciddi olduğumuzu bilmenizi istiyoruz. Ardından çeviri metni en uygun tercümana ya da tercüman grubuna iletiliyor. Çevirmenin uzmanlık alanının da önemli olduğunu vurgulamak gerekiyor. Diğer dillerde olduğu gibi Fransızca tercümede de teknik yetkinliğe uygun olacak biçimde bir dağıtım prosedürü benimseniyor. Örneğin tıbbi içerikli bir metin medikal bilgi ve yetkinliği olan tercümana yönlendiriliyor ya da akademik düzelti gerekiyorsa bu da en az lisans üstü derecesine sahip çevirmenlerimizce tamamlanıyor. Tecrübesi ile sektöre yön veren CanCan Tercüme Bürosu sizlere kaliteli ve hızlı bir süreç vadediyor. Servis ve hizmetlerimizden faydalanmak, bizden fiyat teklifi almak ve merak ettiklerinizi sormak isterseniz 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.

CanCan tercüme bürosu olarak hizmet verdiğimiz tüm dillere göz atmak için tıklayın.

CanCan tercüme bürosu olarak tüm hizmetlerimize göz atmak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now Button7/24 Arayın Hemen Teklif Alın