Hintçe Çeviri Hizmeti

Hintçe Tercüme Bürosu

Profesyonel Hinçte Çeviri ve Tercüme Hizmetleri

Cancan Hintçe tercüme ve çeviri hizmetleri uzman kadromuz tarafından, uygun fiyat avantajı ve kısa sürede teslim seçeneği ile sizlere sunuluyor. Seslendirme servislerimizden altyazı hazırlama hizmetlerimize değin geniş faaliyet alanımızla çözüm ortağınız olmayı amaçlıyoruz. Profesyonel Hintçe Tercüme Bürosu olarak sizlere her an 7/24 destek oluyoruz.

Hintçe çeviri Türkçe ve İngilizce dillerinde oldukça fazla talep ediliyor. Akademik makaleler, Android uygulama açıklamaları, iş sözleşmeleri, gümrük çevirileri en fazla rağbet görenler arasında yer alıyor. Çeviri süreçlerimizde hızlı ilerleyiş elde etmek adına tecrübeli kadromuz tarafından standart bir iskelet üzerinden çalışıyoruz. Bu sistem acil tercüme gereksinimlerinde de son derece avantajlı oluyor.

Türkçe Hintçe Tercüme Sürecimiz Nasıl İşliyor?

CanCan ailesi olarak süreçleri belli bir konsepte oturtmayı önemli görüyoruz. Hizmet verdiğimiz 50 dilde olduğu gibi Hint dili çevirisi yapılacak dosyalarda da anlaşma-çeviri-son okuma-editör onayı aşamalarını uyguluyoruz. Anlaşma aşamasında metnin içeriği, fiyat, teslim tarihi, çeviri dili, tamamlanan dosyanın gönderim yöntemi gibi detaylar belirleniyor. Ardından gelen dosya hangi diller arasında çevrilecekse o alanda uzman tercümana ya da tercümanlara iletiliyor. Bununa birlikte, Hintçe çeviri Türkçeden ya da Türkçeye şeklinde olabileceği gibi Hintçe İngilizce tercüme şeklinde de istenebiliyor. Çevirmen seçiminde son iki husus bizim için büyük önem arz ediyor. Anadilde çeviri yetkinliğine sahip tercüman dosyayı tamamladıktan sonra içerik son okuma / yayıma hazırlama sürecine alınıyor. Çevirisini bizim yaptığımız metinlerde ücretsiz proofreading hizmeti sunuyoruz. Bu aşama da tamamlandığında editör bizden talep ettiğiniz tüm hususların uygulandığının teyidini yapıyor ve son tahlilde çeviri içeriği dilediğiniz formatta ve talep ettiğiniz aktarım platformu üzerinden sizlere gönderiliyor. Yılların getirdiği bilgi, deneyim ve iş etiği neticesinde tüm bu süreçleri oldukça kısa sürede gerçekleştiriyoruz.

Bu Dile Yönelik Diğer Hizmetlerimiz Neler?

  • Yazılı tercümenin yanı sıra sözlü tercüme hizmeti de sağlıyoruz. Hintçe Türkçe simültane ve ardıl çeviriler bünyemizdeki uzman çalışanlar tarafından sağlanıyor.
  • Sözlü çeviri yapan çevirmenlerimiz anlık tercüme yapabilme yetkinliğine sahip, hitabeti kuvvetli, kelimeleri net biçimde aktarabilen kişilerden oluşuyor.
  • Hintçe altyazı tercümesi hizmetimiz bulunmakla birlikte, talep edilmesi durumunda gerekli donanım ve yazılımlarla altyazıyı video içeriklerinize senkronize biçimde ekliyoruz.
  • Hintçe çeviri sesli içerikler üretme sürecini de kapsıyor. Seslendirme ve dublaj servislerimiz seslendirme sanatçılarımızla, yalıtımlı özel kabinlerde ve ses kayıt ekipmanları ile alınıyor.
  • Ses ve altyazı dosyaları haricen gönderilebiliyor ya da video içeriklerine entegre edilerek sizlere ulaştırılabiliyor.

Doğru Hintçe Çeviri Hizmeti Almak Neden Önemli?

Bu aşamada önemli bir detaydan bahsetmek de gerekiyor. Pek çok çeviri bürosunda maalesef atlanan ya da önemsenmeyen teknik tercüme mevhumuna önem veriyoruz. Örneğin bir tıp çevirisini medikal dile hakim olmayan tercümana yönlendirmek ya da yüksek lisans çevirisini akademik dili bilmeyen kişilerden beklemek yaygın biçimde yapılıyor. Neticesinde teknik terimlerin doğru karşılıklarının kullanılmadığı, hedef kitle tarafından net biçimde anlaşılmayan, sektörel düsturun uzağında kalan içerikler elde edilebiliyor. Bunlara yönelik redaksiyon talebi, ekstra zaman ve para kaybına sebep olabiliyor. Ayrıca çeviri bürosu olarak bizlerin de itibarını zedeleme riskini içeriyor.

Bununla birlikte Hintçe Türkçe çeviri Google translate ya da çevrimiçi çevirici uygulamaları ile de sağlanmaya çalışılıyor. Her zaman söylediğimiz gibi, bu tür mekanik çeviriler metnin organik bütünlüğünü tehdit edebiliyor. Yanlış çevirilerden ve viral hatalardan bahsetmiyoruz bile. Dijital mecralarda çevirisi yapıldıktan sonra beğenilmediği için bize son okuma, redaksiyon talebi ile gelen metinlerden hareketle bunları söyleyebildiğimizi de belirtelim. Bu gibi sebeplerden ötürü

Hintçe Tercüme Bürosu

Profesyonel Hintçe Tercüme Bürosu ile çalışmak önem arz ediyor. Sözlü ve yazılı çevirilerin yanı sıra, Hintçe yeminli tercüme İstanbul içerisinde sizlere sunduğumuz bir diğer hizmettir. CanCan Tercüme Bürosu olarak hem içinde bulunduğumuz sektörü iyileştirmeye hem de sizlerle uzun süreli iş ortaklıkları kurmaya gönül verdik. Servis ve hizmetlerimiz hakkında bilgi edinmek, fiyat teklifi almak, merak ettiğiniz soruların yanıtını öğrenmek için bize irtibat kanallarımız aracılığı ile 7/24 ulaşabilirsiniz.

CanCan tercüme bürosu olarak hizmet verdiğimiz tüm dillere göz atmak için tıklayın.

CanCan tercüme bürosu olarak tüm hizmetlerimize göz atmak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now Button7/24 Arayın Hemen Teklif Alın