İtalyanca Çeviri Hizmeti

İtalyanca Tercüme Bürosu

Profesyonel İtalyanca Çeviri & Tercüme Hizmetleri

CanCan Tercüme Bürosu olarak, deneyimli ekibimizin önderliğinde profesyonel İtalyanca çeviri ve tercüme hizmetleri sunuyoruz. Çeviri, seslendirme, dublaj ve prodüksiyon olanaklarımızla uzun süreli çözüm ortağınız olmayı istiyoruz.

Romen dil ailesinde yer alan, Latinceyi en az dönüştürmüş ve haliyle Latince kökene çoğunlukla sadık kalmış dillerden olan İtalyanca yeminli tercüme, simültane ve ardıl çeviriye değin pek çok türü ile yaygın biçimde tercih ediliyor. Akademi, sanat, finans, gıda, sanayi ve diğer pek çok sektör, mecra ve platform İtalya ile işbirliği yaptığından bu dile yönelik çeviri her dönem rağbet görüyor. Modern Latince olarak da adlandırılan dil Fransızca, Portekizce, İspanyolca ve Katalanca gibi diğer Romen dilleri ile yoğun benzerlikler taşıyor. CanCan Tercüme Bürosu bünyesinde bahsi geçen dillerde yazılı ve sözlü tercüme yapabilecek profesyonel tercümanlar olduğunu da belirtmiş olalım. Bizlere ulaşarak, çeviri sağladığımız diller, diğer hizmetler, fiyatlandırma ve teslim süreci hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

İtalyanca Çeviri Bürosu

Teknik doğruluk, son okuma, editöryal kontrol süreçlerine alınmayan çevirilerin hedef kitleler için cezbedici gelmediğini ilkin belirtmek gerekiyor. Hatalı metin ya da sözlü çeviriyi taraflar anlayamayabiliyor, gramer hataları ile dolu kompozisyonlar nitelikli son kullanıcıyı uzaklaştırma riskini içeriyor ve en önemlisi bunlar hem marka imajını hem de güvenilirliği negatif etkiliyor. İtalyanca tercüman arayanlar için, güvenilir bürolarla çalışılmasının ehemmiyetini vurgulamak da bu noktada önem arz ediyor. İtalyanca tercüman aranıyor denildiğinde karşınıza onlarca sonuç çıkıyor, bunlar arasından fiyat, performans, kalite ve güven anlamında kurumunuz için en ideal olanını seçmeniz bilinçli bir yetkili olarak sizlerin farkını ortaya koyuyor. Zira doğru tercih sayesinde ekstra düzelti ücreti ya da zaman kaybı gibi olumsuz neticeleri de önlemiş oluyorsunuz. CanCan Tercüme Bürosu sizlere direkt en iyi hizmeti sunma amacı ile hareket ediyor. Bizlere ulaşan İtalyanca çeviri Ankara, İzmir, İstanbul da dahil Türkiye’nin pek çok ilinden ve her bölgesinden gelen talepleri kapsıyor. Detaylı bilgi almak için bizlerle dilediğiniz zaman irtibat kurabilirsiniz.

İtalyanca Çeviri Hizmetleri

  • İtalyanca Türkçe, Azerice, Almanca, Arapça, Rusça çeviri de dahil 50 dilden / dile çeviri sağlıyoruz. İtalyancadan ya da İtalyancaya çeviri durumlarında hedef ve kaynak dile göre tercüman ataması gerçekleştiriyoruz, bunu hizmet verdiğimiz tüm dillerde uyguluyoruz. Ek olarak,
  • İçeriğin niteliği de çevirmen seçiminde doğrudan etkili oluyor. Hizmet sözleşmesi çevirisi ya da iş anlaşması tercümesi için hukuk bilgisi olan uzmanlar tercih edilirken, yüksek lisans ya da doktora çevirisi gibi dokümanlar için akademik kadrodan destek sağlanıyor. Hatasız metinleri kısa sürede teslim etmek gayesi bu iki hususa önem vermemizin temel nedenidir.
  • Sözlü, sesli çeviri, seslendirme için bu işin eğitimini alan uzman ses sanatçıları ile çalışıyoruz, seslendirmeler yalıtımlı özel kabinlerde ve gerekli ekipmanlar ile gerçekleştiriliyor. Anadil seviyesindeki seslendirmenler sayesinde aksan, yanlış telaffuz gibi sorunlar meydana gelmiyor.
  • Altyazı metinlerinin çevirisini yapıyor, talebe göre öncelikle deşifresini de yapıyoruz. Çeviri bitiminde dosyayı istenilen formatta sizlere gönderiyoruz. Bununla birlikte yine talebe bağlı olarak, tamamlanan altyazı tercümesini video içeriğinize senkronize biçimde ekliyoruz.
  • İtalyanca Türkçe çeviri fiyatları sağlanan hizmete, çevirinin aciliyetine, ekstra teknik kontrol gereksinimine vb. hususlara göre değişkenlik gösterebiliyor. Çevirisi farklı yerde yapılan metinlerin son okumasını üstleniyor, kendi çevirilerimizde proofreading sürecini ücretsiz olarak yaparak dosyayı size öyle teslim ediyoruz.

İtalyanca Tercüme Bürosu ve Ücretleri

Çeviri fiyatları için net bir ücret söylemek mümkün değil elbette fakat Türkçe İtalyanca Çeviri için CanCan Tercüme Bürosu ile iletişime geçerek bu konu hakkında detaylı bilgiyi yalnızca birkaç dakika içerisinde öğrenebilirsiniz. Ön bilgi almak isteyenler için birtakım detayları belirtmek mümkündür. Öncelikle pek çok ofis gibi sizden kelime / karakter ya da sayfa sayısı bilgisini istiyoruz. Fakat bizler için temel belirleyenin karakter sayısı olmadığını hatırlatmak gerekiyor. Faaliyete yeni başlayan girişimlerden, sektöründe uzunca süredir aktif üretim yapan şirketlere ve sanat camiasındaki prodüksiyonlara değin çok fazla alanda uygun fiyat politikası sağlıyoruz. Çünkü, mevcut ve potansiyel uzun süreli ortaklıklar kurmanın kısa ve uzun vadedeki önemini biliyoruz.

CanCan tercüme bürosu olarak hizmet verdiğimiz tüm dillere göz atmak için tıklayın.

CanCan tercüme bürosu olarak tüm hizmetlerimize göz atmak için tıklayın.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now Button7/24 Arayın Hemen Teklif Alın