Japonca Çeviri Hizmeti

japonca_tercume_burosu

Profesyonel Japonca Çeviri & Tercüme Hizmetleri

CanCan ailesi olarak profesyonel Japonca çeviri ve tercüme hizmetleri ile iletişime dair tüm mesafeleri ortadan kaldırıyoruz. Japonca tercüme bürosu yapılacak tüm belgeleriniz için ya da sözlü tercüme gereksinimlerinize yönelik olarak bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Japonca çeviri İngilizce, Türkçe, Azerice de dahil pek çok dili kapsıyor. Hizmet verdiğimiz 50 dil arasında tercüme hizmeti sunuyoruz. Çeviriler alanında uzman tercümanlar tarafından yapılıyor. Deneyimli ekip farklı sektörleri kapsayan çeşitli çevirileri kısa sürede, hatasız biçimde tamamlıyor. Teknik çeviri ihtiyaçlarınızı ilk süreçte belirliyor olmamız da hızlı sonuçlar alınmasında etkili oluyor.

Japonca Tercüme Bürosu Olarak Hizmetlerimiz

CanCan Tercüme Bürosu olarak profesyonel süreçte lisanlar arası iletişim gereksinimlerinizi karşılamayı amaçlıyoruz. Japonca Türkçe çeviri başlı başına tercih ediliyor olmakla birlikte diğer diller arası çeviri de istenebiliyor. Çevirinin Türkçeden mi yoksa Türkçeye mi olduğu önem arz ediyor. Çünkü esasen hedef dil ve kaynak dil iki farklı uzmanlık alanı anlamına geliyor. Japonca seslendirme, dublaj hizmet ve servislerimiz de oldukça geniş kapsamlıdır. Teknik ekip, gerekli ekipmanlar, seslendirme sanatçısı, ses yalıtımlı kabin ile sizlere üst düzey hizmet sunuyoruz. Üstelik bunları uygun fiyat avantajı ile yapıyoruz. Küreselleşmenin bir sonucu olarak farklı konularda ve konseptlerde çeviriler talep edebileceğinizi biliyoruz, bu sebeple hem yazılı hem de sözlü tercüme seçeneklerini sizlere sunuyoruz. Japonca yeminli tercüme, prodüksiyon servis ve hizmetlerimiz de yine sizleri bekliyor. Türkçe Japonca çeviri fiyatları ile ilgili bilgi ve teklif almak için bizlere ulaşmanız yeterlidir.

Japonca Çeviri Sürecimiz Nasıl İşliyor?

  • Çevirinin ilk aşaması, diğer dillerde olduğu gibi hedef dil ve kaynak dili netleştirmeyi içeriyor. Bununla birlikte metnin niteliği, hangi sektöre ait olduğu, kaç kelime / karakterden oluştuğu, teslim tarihi, fiyat, gönderi yöntemi, dosya formatı gibi hususlar üzerinde mutabakata varılıyor.
  • Yazılı tercümede içeriğin sektörüne ve çevrilmek istenen dile göre metin tercümana gönderiliyor. Örneğin medikal bir içerik bu konuda yetkili kişiye ya da finansal metin ekonomi bilgisi olan uzman çevirmene yönlendiriliyor.
  • Sözlü çeviri altında Japonca simültane ve ardıl tercüme hizmetlerimiz bulunuyor. Hitabeti güçlü, çeviri yaptığı dillerin gramerine ve güncel konuşma diline hakim tercüman ya da tercümanlar konuşmacıların söylediklerini net, anlaşılır, doğru biçimde taraflara aktarıyor.
  • Japonca çeviri sesli olsun isterseniz sizi profesyonel seslendirmen ekibimize yönlendiriyoruz. Seslendirme, dublaj hizmetlerimizde fiyat, teslim tarihi, ses tercihi ve hitabet tarzı belirlendikten sonra ses sanatçımız özel kabinde metni okuyor. Hazırlanan ses dosyası dilerseniz ham halde dilerseniz post production sürecinden geçip istediğiniz videoya eklenmiş biçimde sizlere ulaşıyor.
  • Japonca altyazı ve seslendirme servislerimizde önce metni ilgili dillere çeviriyoruz. Seslendirme metnini videoya ekledikten sonra dilediğiniz formatta sizlere ulaştırabiliyoruz. Altyazı içeriğini de doğrudan altyazı formatında sizlere yollayabiliyoruz ya da özel program ve donanım araçları ile video içeriklerine senkronize biçimde ekleyebiliyoruz.

Türkçe Japonca Çeviri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Yazılı ve sözlü çeviri iki farklı uzmanlık alanıdır ve özellikle iyi bir imaj yaratmak isteyen teşebbüsler açısından nitelikli metin son derece önemlidir. Bu noktada sizlere Japonca tercüme bürosu ile çalışılması gerektiğini hatırlatmak istiyoruz. Her zaman söylediğimiz şekilde, çevrimiçi çeviriciler ve uygulamalar şayet şanslıysanız idare eder sonuçlar verebiliyor ama bu durumda bile yüksek oranda organik olmayan kompozisyonlar elde ediliyor. Sonuç ise hedef kitlenizin gözündeki itibarınızı etkileme riskini içeriyor. Söz konusu metin resmi bir belgeyse durum daha vahim bir hal alabiliyor. CanCan Japonca tercüme Bursa, İzmir, İstanbul da dahil Türkiye genelinde ve farklı ülkeler özelinde de sizlere kaliteli hizmet sağlıyor. İrtibat kanallarımız üzerinden bizlere ulaşmayı unutmayın.

CanCan tercüme bürosu olarak verdiğimiz tüm dillere göz atmak için tıklayın.

CanCan tercüme bürosu olarak tüm hizmetlerimize göz atmak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now Button7/24 Arayın Hemen Teklif Alın