Portekizce Çeviri Hizmeti

portekizce_tercume_burosu

Profesyonel Portekizce Çeviri & Tercüme Hizmetleri

Tercüme talebi gün geçtikçe artan Portekizce çeviri & tercüme ile ilgili çeviri ve prodüksiyon gereksinimleriniz için CanCan tercüme Bürosu’nu tercih edebilirsiniz. Herkes çeviri yapabilir fakat profesyonel Portekizce tercüme hizmetleri bizim uzmanlık alanlarımızdan biridir.

İş ve eğitim dolayısıyla Portekizce tercüme ile olan bağ son 10 yıl içerisinde yoğun biçimde güçlendi demek yanlış olmaz. Talebe bağlı olarak Türkiye ve Dünya genelinde artan çeviri hizmetlerinin fazlalığı sizler açısından kafa karıştırıcı olabiliyor, farkındayız. Kurumsal kimliğinize yakışan, iş hızınıza yetişen nitelikli çevirilere yönelmenizi öneriyoruz. Ucuz iş gücü ve otomatik çeviriciler ile hazırlanan ve düzelti için bize gönderilen metinlerden ötürü gidişatı kestirebiliyoruz. Bunun yanı sıra, uzman kadrosu bulunan Portekizce tercüme bürosu konseptleri ile çalışmak sizlere zaman, itibar ve maddi avantaj vadediyor.

Doğru Çeviri Neden Çok Önemli?

Kişi ya da kurum olması fark etmeksizin kendinizi ya da markanızı diğer kişilere, müşterilere ve hatta rakip firmalara karşı iyi biçimde ifade edebilmenin yolu çevirilerin, belgelerin ya da diğer hizmetlerin doğru, anlaşılır ve hatasız olmasından geçiyor. Tek sefer ya da düzenli çeviri ihtiyacınızın olması temel belirleyen görevi görmüyor. Özellikle dijital mecraya içerik ekliyorsanız kısa sürede geniş kitlelere yani mevcut ve potansiyel müşterilere ulaşabilirsiniz demek oluyor. Dijital kaygılarınız yoksa da iş ortağınızı ya da fiziki kitlenizi etkilemeye çalışmanız olası. Hizmet sözleşmesi, kullanım kılavuzu, açıklama yazısı çevirisi talep ediyor olabilirsiniz, bir cümlelik ya da elli sayfalık tercüme de isteyebilirsiniz, esasen fark etmiyor. Çevirilerin ciddiyetle, doğru biçimde yapılması gerekiyor. Hem köklü kurumlar hem de yeni başlayan firmalar için bu tarif geçerli oluyor. CanCan Tercüme Bürosu olarak sizlere hatasız, anlaşılır çeviri dosyalarını kararlaştırılan son teslim tarihinden evvel ulaştırmayı vadediyor ve uygun fiyat garantisi veriyoruz. Portekizce tercüme fiyat teklifi almak için ya da merak ettiklerinizle ilgili olarak, bizlere günün her saati ulaşabilirsiniz. Sormak istediklerinizi bekletmeyin, ne kadar hızlı olursanız işleriniz o kadar çabuk yoluna girecektir.

Portekizce Çeviri Hizmetlerimizin Kapsamı

  • CanCan ailesi olarak acil Portekizce çeviri, yazılı ve sözlü çeviri, seslendirme, dublaj gibi hizmetleri sizlere sağlıyoruz. Prodüksiyon servisimizle de bu yönlü ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz
  • Yazılı ve sözlü teknik metin çevirisi yapmak adına profesyonel kadromuz ve editör grubumuz bulunuyor. Örneğin medikal çeviri süreçlerinde, uygunluk durumuna göre tıp bilgisi olan çevirmen ya da editörlerden en az biri bulunuyor.
  • Noter onaylı çevirileriniz için bir telefon uzağınızdayız. Portekizce yeminli tercüme İstanbul içerisinde size sunduğumuz bir diğer hizmetimizdir.
  • Türkçe Portekizce çeviri gibi diğer diller arasında da çeviri hizmeti sağlıyoruz. Deneyimli çevirmen ekibimize hedef ve kaynak dile göre çeviri ataması yapılıyor.
  • Portekizce altyazı çevirisi yapıyor, video içeriklerine senkronize olacak biçimde ekleyerek sizlere ulaştırıyoruz.

Portekizce Seslendirme ve Prodüksiyon Hizmetleri

Portekizce seslendirme ve dublaj iki opsiyonlu bir süreci kapsıyor. Bize yönlendirdiğiniz hazır metnin okunması ya da çevirisini bizim yaptığımız metnin okunması şeklinde olabiliyor. Ses sanatçımız ve teknik ekipmanlarımızla yalıtımlı özel kabinlerde alınan kayıtlarda da farklı seçenekleri sizlere sunuyoruz. Örneğin ses kaydını dilediğiniz formatta size doğrudan ulaştırabiliyoruz. Ses kaydını video içeriklerine ekleyerek de sizlere gönderebiliyoruz. Prodüksiyon hizmetlerimiz arasında reklam, tanıtım, vlog, film gibi içerikler için video kayıtları almak ve bunları post production sürecine dahil edip hazırlamak bulunuyor. CanCan Tercüme Bürosu tüm bunları belirlenen süre içerisinde tamamlıyor ve sizlere teslim ediyor. Hatasız, organik çevirilere uygun fiyat seçenekleri ile sahip olmak isterseniz bize ulaşmanız yeterlidir. 7 gün 24 saat boyunca tüm çeviri ve prodüksiyon gereksinimlerinizde yanınızdayız.

CanCan tercüme bürosu olarak verdiğimiz tüm dillere göz atmak için tıklayın.

CanCan tercüme bürosu olarak tüm hizmetlerimize göz atmak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now Button7/24 Arayın Hemen Teklif Alın